Vaikai yra gražūs. Jie yra mūsų gyvenimo džiaugsmas ir puošmena.

Puošnūs drabužiai juos daro dar gražesniais. Mes su malonumu norime pasiūlyti patogius, kokybiškus, originalius ir stilingus drabužius vaikams nuo 2 iki 12 metų.
Norime, kad vaikai ypatingomis jų gyvenimo dienomis galėtų pasijausti kaip pasakoje. Jų šventės būtų nepakartojamos ir neužmirštamos.
UAB „Kids and fashion“ yra oficialus Lenkijos komanijos Wojcik Fashion S.A., kuriančios ir gaminančios išskirtinio dizainio vaikiškus drabužius, atstovė.
Įmonė Wojcik Fashion S.A. yra įkurta 1987 m. Jos įkūrėja p. Ilona Wojcik įgyvendino savo svajonę ir atidarė savo pirmąją parduotuvę ir profesionalią siuvyklą. Pradžioje įmonėje dirbo 4 žmonės. Dabar įmonė gyvuoja daugiau nei 20 metų, joje dirba geriausių specialistų komanda, turinti daug kvalifikuotų technologų, dizainerių ir stilistų.
Įmonės filosofija – viso tobulumas, susideda iš kiekvienos smulkmenos tobulumo.
Šiandien įmonė kuria ir pristato tris pagrindines savo kolekcijas: Wojcik, Ceremony ir Lady Diamond.
Wojcik kolekcija yra Lenkijos rinkos lyderis vaikų nuo 0,5 iki 7 metų segmente.
Kolekcija Ceremony – tai rūbai išskirtinėms progoms: krikštynoms, pirmąjai komunijai, šeimos šventėms., jauniesiems talentams, kurie šoka, groja, dainuoja. Visi kolekcijos drabužiai yra pagaminti iš prabangių ir išskirtinių, naturalių audinių, pasižymintys elegantiškumu ir unikaliu dizainu. Kolekcija išsiskiria puikia kokybe ir dėmesiu net mažiausiai smulkmenai.
Viskas yra gaminama Lenkijoje kas suteikia galimybę kontroliuoti gamybos procesą kiekviename etape.
Mes džiaugiamės, kad turime galimybę papuošti vaikus šiais aukštos kokybės gražiais drabužiais, tiek kasdienai, tiek šventėms.

Linkime gražaus bendradarbiavimo ir iš anksto dėkojame, kad apsilankėte mūsų internetinėje parduotuvėje.